Se på denne gjengen her. Hvorfor jubler de på denne måten? Jo for nå har de endelig fått et lokalt forbilde de kan se opp til. Damelaget som er på full fart mot spennende høyder. Jeg gjør oppmerksom på at jeg har fått tillatelse fra foreldrene til å bruke bildet.
Endelig og etter mange års fravær så er det idealer for de yngste å se opp til. Og ikke minst gi muligheter for de med ambisjoner og lyst Let’s Dance
Og jada, jeg er glad i bygda mi. Den har så eventyrlig mye å by på. Av kultur…
Og så utrolig mye annet, som jeg både har og kommer til å blogge om. Men håndball har dratt folk ut av husene før. Og jaggu skjer det igjen. Måtte bare sponsorer skjønne hva dette er er verdt
Lykke til videre og ikke minst med kommende sesonger. Det er nettopp sånne vitamin innsprøytninger som trenges i vår kjære bygd.
Ord og bilder er mine
Så bra!
Engasjement er viktig! Og sikkert noen få ildsjeler må til…
Ønsker deg en fin dag!
Det er viktig å dra igang ting i bygda, få den til å blomster, til å leve!
Å så moro – da er det bare å være med og heie fram
Unni: Ja det er så sant så
Og takk det samme.. ha en fin dag 
Margrethe: Heia,, heia
takk og ha en nydelig dag 
Så gøy da. Kjekt når det ordner seg og går i riktig retning::)
Du er en engasjert person, og det har mange andre glede av! Da får vi håpe sponsorene er like ivrige!
Vanja Ch. Kvalstad ( Inne: Jada,, jeg hjelper de med sponsorer.. så er på jakt for tida
natheless: Takk du ,, det går seg til.. det er jeg sikker på
Så bra
Er så flott å se at det blomstrer både i kulturlivet og på idrettsfronten. Det er viktig for hele bygda, det er jeg sikker på 
Herlige glade jenter! Det er jo DET som er det viktigste, føle glede og samhold i det en holder på med uansett om det er idrett eller noe annet! Moro at det går an å få til noe uten at en har de største økonomiske ressursene i ryggen!
Missimperfektum: Takk,, ja det er det ikke tvil om
Håper det går bra på dine kanter 
karidansen: Det går bra,, vi får det til. Tusen takk
Så herlig. Det er verdiskapning i ei bygd det!!
Tone: Tusen takk